Yaşlı Bakıcısı

Yaşlı bakıcısı mı arıyorsunuz? Ailenizde özel bakıma ihtiyaç duyan hasta Ve Yaşlı yakınlarınızın gerek evde gerekse hastane ortamında her türlü hizmetine cevap veriyoruz.

 

Dinamik, işinin ehli ve enerjik yerli bakıcı kadromuzda bulunan gerek bayan, gerekse erkek şartlarınıza ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanları tespit ederek sizinle görüştürüyor ve gerekirse bunu, uygun  Yaşlı bakıcısı temin edene kadar defeatle tekraren yapıyoruz; ta ki siz içinize sinen biriyle karşılaşana kadar. Olur da devamlı olarak bakıma ihtiyacı olan yakınınızın etrafında olmak istersiniz ama şartlarınız buna izin vermiyorsa Yaşlı bakıcı arayanlar için özenle tercih edilen Yaşlı bakıcı personellerimiz her zaman hizmetinizdedir.

 

Yaşlı bakıcısı mı arıyorsunuz?

 

Yaşlı bakıcısı hizmeti, hasta bakıcı personelinin “yatılı” olarak hizmet verdiği bir bakıcılık işidir. Bu hizmet özellikle de yoğun ve sürekli olarak bakımı gereken bir Yaşlı için tercih edilmeye uygun bir hizmettir.

 

Hem gün içerisinde hem de gece boyunca, Yaşlı’mızın ihtiyaçlarının karşılanması, her an ulaşabileceği, güvenilir bir yardımcı kişinin olması, hem hastamız için hem de Yaşlı  yakınlarımızın Yaşlının güvenliği, sağlığı konusunda rahat hissedebilmeleri için önemli bir hizmettir.

Neden yaşlı Bakıcı Hizmeti Tercih Edilmelidir?
 •  Yaşlı bakıcısı gece, gündüz günün her saati hastamızın sağlık ve ihtiyaç durumu ile sürekli takip halindedir.
 •  Standart bir Yaşlı hizmeti için genel olarak gün içerisinde bir kaç saat belirlenir. Ancak yatılı Yaşlı bakıcı hizmeti için “saat belirleme” durumu söz konusu değildir. Nitekim bakıcı personel hastamızın yaşam alanında kendisine sağlanacak bir oda da kalacak ve sürekli olarak Yaşlı’mız ile ilgilenecektir.
 •  Yatılı Yaşlı bakıcının ne kadar güvenilir bir personel olduğunu daha iyi bir şekilde anlayabilirsiniz. Bunun için gün boyunca vaktiniz var.
 •  Yoğun bakım gerektiren, ani acil müdahale gerektirebilen hastalık türleri için yatılı hasta ve yaşlılarımız için Yaşlı ve Hasta  bakıcı hizmeti son derece önemlidir.
 • Yatılı Yaşlı bakıcısı haftanın 6 günü 24 saat hastasıyla beraber yaşarken, haftada bir gün 24 saat izin kullanmaktadır

Tüm bu maddeler ve daha da fazlası, Yaşlımızın daha sağlıklı olmasını sağlayacak; temel ihtiyaçlarını giderebileceği ve her an iletişim kurabileceği profesyonel, samimi ve güvenilir bir yardımcı için yatılı Yaşlı bakıcı hizmeti önemlidir.

Gündüzlü Yaşlı Bakıcısı

Gündüzlü yaşlı bakıcı hizmeti, bakıma ihtiyaç duyan yaşlılar için sağlanan profesyonel bir hizmettir. Yaşlı bakıcı hastanın ihtiyaçlarını en iyi bir şekilde karşılamakla görevlidir.

Gündüzlü hasta bakıcısı seçimi yaparken pek çok kritere dikkat etmek gerekiyor. Öncelikli olarak tercih edeceğiniz personelin gerçekten güvenilir olması ve beklentilerinizi karşılayacak bir hizmet anlayışını benimsemiş olması gerekmektedir. Bu anlamda işini bilen, disiplinli personel seçimi yapmak adına doğru bir firmayı tercih etmek son derece önemlidir.

Gündüzlü Yaşlı Bakıcısı neler yapar
 •  Yaşlımızın özel ve temel ihtiyaçlarının düzenli olarak karşılanması,
 •  Yaşlımızın sağlık durumu ile ilgili doktor tarafından belirtilmiş ilaç, yürüyüş v.b gerekliliklerin şartlar dahilinde, doktorun belirlediği kriterler dahilinde düzenli olarak gerçekleştirilmesi,
 •  Yaşlımızın yaşadığı alan, oda, ev içerisinin temiz ve hijyenik olmasının sağlanması,
 •  Yaşlımızın duygusal durumunu da göz önünde bulunduran bir yaklaşımda bulunması,

DİĞER HİZMETLERİMİZ 

 • Tecrübeli Personel
 • Firma Bünyesinde
 • Bilgi ve Destek
 • Yabancı Yatılı Bakıcı Hizmeti 

  ● Hasta Bakıcıları

  ● Yaşlı Bakıcıları

  ● Felçli Hastaya Yatılı Bakıcıları

  ● Yatalak Hasta Bakıcıları

  ● Hastanede 24 Saat Refakatçı Hizmeti
  ● Yoğun Bakım Hemşiresi Evde veya Hastanede
  ● Anne ve Babalarınıza Yatılı Şevkatli Can Yoldaşı
  ● Alzheimer, Demans, Parkinson, Şizofren,Hastasına Bakıcı

  ● Panikatak, Paranoyak Hastaya Bakıcı

  ● Erkek hastanıza erkek bakıcı

  ● Bayan Hastanıza Bayan bakıcı

  ( Bay veya Bayan Hasta Ayırt Edilmemektedir )

  Bakıcı Hizmeti Personellerimiz Tarafından Evinize Kadar Getirip Bir Kaç Aday Sunup Uygun Gördüğünüz Adayı Hemen Başlata Bilmekteyiz.

  NERELERDE HİZMET VERİYORUZ?

  İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında, Türkiye’nin 81 ilinde, ve bir çok ülkeye hizmet vermekteyiz.

  NEDEN BİZ?

  • Aradığınız Hasta  bakıcı 1 – 3 gün içinde size sunulur.
  • istediğiniz zaman  Hasta bakıcı değiştirebilirsiniz.
  • 23.000 den fazla kayıtlı CV arasında size en uygun aday titizlikle seçilir.
  • Yabancı uyruklu personellerin hepsi oturma izinlidir ve pasaport ve oturma izni fotokopileri size teslim edilir.
  • Türk uyruklu personellerin kimlik fotokopisi, adli sicil belgesi, vukuatlı nüfus örnekleri ve ikametgâhları size teslim edilir.
  • Personel seçimlerinizde evinize veya iş yerlerinize ücretsiz ve özel servis yapılır.
  • Çalışma Bakanlığından izinli ve İŞKUR’a bağlı kurumsal firma olarak hizmet vermekteyiz.
  • Hizmet verdiğimiz özel ve tüzel kişiler tarafından tam referanslarımız bulunmaktadır.

PEKİ,  YAŞLI BAKICIDAN MEMNUN KALMAZSAM?

Size sunulan seçeneklerden, en uygun elemanı seçtikten sonra sözleşme sürecimiz başlar. Siz, şirketimiz ve elemanın bulunduğu 3 taraflı bu sözleşme 6 ay içerisinde bakıcıdan memnun kalmamanız durumunda şirketimizin size aynı kriterlerde sınırsız eleman sağlayacağını taahhüt eder.

ÇALIŞMA MODELİMİZ

İstediğiniz kriterlere uygun elemanların detaylı bilgilerini içeren resimli CV lerini bir çalışma yaparak WhatsApp numaranıza veya E-mail adresinize yolluyoruz, ardından değerlendirmenizi rica ediyoruz. Seçtiğiniz adaylar ile görüşme organize ediyoruz. Bu görüşmenin ardından diyelim ki bir eleman seçtiniz ve işe almaya karar verdiniz, öncelikle bir sözleşme yapıyoruz. Yapacağımız sözleşmenin içeriği şudur; elemanı aldınız çalıştırmaya başladınız fakat bir müddet sonra memnun kalmadınız ayrılmasını istediniz veya eleman işi bıraktı, bu takdirde size 3 ay içerisinde sınırsız yeni eleman sağlamakla şirketimizin yasal zorunluluğunu gösteren bir sözleşme yapıyoruz. Bu sözleşmeyi takiben anlaştığınız ücretin 1 maaş tamamını sizden danışmanlık ücretimiz olarak ve bir kereliğe mahsus olmak üzere talep ediyoruz.

BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?

Soru ve dilekleriniz için WhatsApp üzerinden mesaj atarak bize ulaşabilirsiniz.(+90 545 852 25 80)

WHATSAPP DESTEK HATTIMIZA GİREBİLİRSİNİZ  > LÜTFEN TIKLAYIN.