Bebek BaKıcım

7/24

Hizmetinizdeyiz

Çocuk Bakıcısı Almak Özen İster

Bebek Bakıcısı

Hasta Bakıcı

Yaşlı Bakıcı

Oyun Ablası

Alzheimer Hastası

Çocuk Bakıcısı

0530 927 94 16

Çocuk Bakıcısı

Hasta Bakıcısı

BebeK Bakıcısı

Yaşlı Bakıcı

...Bizi ARAYIN...

Tüm Hizmetlerimiz

Text Layer

Bize Yazın

Size Çok Yakınız...

 

Ailenizde özel bakıma ihtiyaç duyan hasta yakınlarınızın gerek evde gerekse hastane ortamında her türlü hizmetine cevap veriyoruz.

 

Dinamik, işinin ehli ve enerjik yerli bakıcı kadromuzda bulunan gerek bayan, gerekse erkek şartlarınıza ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanları tespit ederek sizinle görüştürüyor ve gerekirse bunu, uygun bakıcı temin edene kadar defeatle tekraren yapıyoruz; ta ki siz içinize sinen biriyle karşılaşana kadar. Olur da devamlı olarak bakıma ihtiyacı olan yakınınızın etrafında olmak istersiniz ama şartlarınız buna izin vermiyorsa hasta bakıcı arayanlar için özenle tercih edilen bakıcı personellerimiz her zaman hizmetinizdedir.

 

YATILI HASTA BAKICI

 

Yatılı hasta bakıcı hizmeti, hasta bakıcı personelinin “yatılı” olarak hizmet verdiği bir bakıcılık işidir. Bu hizmet özellikle de yoğun ve sürekli olarak bakımı gereken bir hasta için tercih edilmeye uygun bir hizmettir.

 

Hem gün içerisinde hem de gece boyunca, hastamızın ihtiyaçlarının karşılanması, her an ulaşabileceği, güvenilir bir yardımcı kişinin olması, hem hastamız için hem de hasta yakınlarımızın hastanın güvenliği, sağlığı konusunda rahat hissedebilmeleri için önemli bir hizmettir.

Neden Yatılı Hasta Bakıcı Hizmeti Tercih Edilmelidir?
 •  Yatılı hasta bakıcı gece, gündüz günün her saati hastamızın sağlık ve ihtiyaç durumu ile sürekli takip halindedir.
 •  Standart bir hasta bakım hizmeti için genel olarak gün içerisinde bir kaç saat belirlenir. Ancak yatılı hasta bakıcı hizmeti için “saat belirleme” durumu söz konusu değildir. Nitekim bakıcı personel hastamızın yaşam alanında kendisine sağlanacak bir oda da kalacak ve sürekli olarak hastamız ile ilgilenecektir.
 •  Yatılı hasta bakıcının ne kadar güvenilir bir personel olduğunu daha iyi bir şekilde anlayabilirsiniz. Bunun için gün boyunca vaktiniz var.
 •  Yoğun bakım gerektiren, ani acil müdahale gerektirebilen hastalık türleri için yatılı hasta bakıcı hizmeti son derece önemlidir.
 • Yatılı hasta bakıcısı haftanın 6 günü 24 saat hastasıyla beraber yaşarken, haftada bir gün 24 saat izin kullanmaktadır

Tüm bu maddeler ve daha da fazlası, hastamızın daha sağlıklı olmasını sağlayacak; temel ihtiyaçlarını giderebileceği ve her an iletişim kurabileceği profesyonel, samimi ve güvenilir bir yardımcı için yatılı hasa bakıcı hizmeti önemlidir.

GÜNDÜZLÜ HASTA BAKICI

Gündüzlü hasta bakıcı hizmeti, bakıma ihtiyaç duyan hastalar için sağlanan profesyonel bir hizmettir. Hasta bakıcı hastanın ihtiyaçlarını en iyi bir şekilde karşılamakla görevlidir.

Gündüzlü hasta bakıcısı seçimi yaparken pek çok kritere dikkat etmek gerekiyor. Öncelikli olarak tercih edeceğiniz personelin gerçekten güvenilir olması ve beklentilerinizi karşılayacak bir hizmet anlayışını benimsemiş olması gerekmektedir. Bu anlamda işini bilen, disiplinli personel seçimi yapmak adına doğru bir firmayı tercih etmek son derece önemlidir.

Gündüzlü hasta bakıcı neler yapar
 •  Hastamızın özel ve temel ihtiyaçlarının düzenli olarak karşılanması,
 •  Hastamızın sağlık durumu ile ilgili doktor tarafından belirtilmiş ilaç, yürüyüş v.b gerekliliklerin şartlar dahilinde, doktorun belirlediği kriterler dahilinde düzenli olarak gerçekleştirilmesi,
 •  Hastamızın yaşadığı alan, oda, ev içerisinin temiz ve hijyenik olmasının sağlanması,
 •  Hastamızın duygusal durumunu da göz önünde bulunduran bir yaklaşımda bulunması,
 • Tecrübeli Personel
 • Firma Bünyesinde
 • Bilgi ve Destek
 • Yabancı Yatılı Bakıcı Hizmeti 

  ● Hasta Bakıcıları

  ● Yaşlı Bakıcıları

  ● Felçli Hastaya Yatılı Bakıcıları

  ● Yatalak Hasta Bakıcıları

  ● Hastanede 24 Saat Refakatçı Hizmeti
  ● Yoğun Bakım Hemşiresi Evde veya Hastanede
  ● Anne ve Babalarınıza Yatılı Şevkatli Can Yoldaşı
  ● Alzaymır, Demans, Parkinson, Şizofren,Hastasına Bakıcı

  ● Panikatak, Paranoyak Hastaya Bakıcı

  ● Erkek hastanıza erkek bakıcı

  ● Bayan Hastanıza Bayan bakıcı

  ( Bay veya Bayan Hasta Ayırt Edilmemektedir )

  Bakıcı Hizmeti Personellerimiz Tarafından Evinize Kadar Getirip Bir Kaç Aday Sunup Uygun Gördüğünüz Adayı Hemen Başlata Bilmekteyiz.

  NERELERDE HİZMET VERİYORUZ?

  İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında, Türkiye’nin 81 ilinde, ve bir çok ülkeye hizmet vermekteyiz.

  NEDEN BİZ?

  • Aradığınız Hasta  bakıcı 1 – 3 gün içinde size sunulur.
  • istediğiniz zaman  Hasta bakıcı değiştirebilirsiniz.
  • 23.000 den fazla kayıtlı CV arasında size en uygun aday titizlikle seçilir.
  • Yabancı uyruklu personellerin hepsi oturma izinlidir ve pasaport ve oturma izni fotokopileri size teslim edilir.
  • Türk uyruklu personellerin kimlik fotokopisi, adli sicil belgesi, vukuatlı nüfus örnekleri ve ikametgâhları size teslim edilir.
  • Personel seçimlerinizde evinize veya iş yerlerinize ücretsiz ve özel servis yapılır.
  • Çalışma Bakanlığından izinli ve İŞKUR’a bağlı kurumsal firma olarak hizmet vermekteyiz.
  • Hizmet verdiğimiz özel ve tüzel kişiler tarafından tam referanslarımız bulunmaktadır.

PEKİ, BAKICIDAN MEMNUN KALMAZSAM?

Size sunulan seçeneklerden, en uygun elemanı seçtikten sonra sözleşme sürecimiz başlar. Siz, şirketimiz ve elemanın bulunduğu 3 taraflı bu sözleşme 6 ay içerisinde bakıcıdan memnun kalmamanız durumunda şirketimizin size aynı kriterlerde sınırsız eleman sağlayacağını taahhüt eder.

ÇALIŞMA MODELİMİZ

İstediğiniz kriterlere uygun elemanların detaylı bilgilerini içeren resimli CV lerini bir çalışma yaparak WhatsApp numaranıza veya E-mail adresinize yolluyoruz, ardından değerlendirmenizi rica ediyoruz. Seçtiğiniz adaylar ile görüşme organize ediyoruz. Bu görüşmenin ardından diyelim ki bir eleman seçtiniz ve işe almaya karar verdiniz, öncelikle bir sözleşme yapıyoruz. Yapacağımız sözleşmenin içeriği şudur; elemanı aldınız çalıştırmaya başladınız fakat bir müddet sonra memnun kalmadınız ayrılmasını istediniz veya eleman işi bıraktı, bu takdirde size 3 ay içerisinde sınırsız yeni eleman sağlamakla şirketimizin yasal zorunluluğunu gösteren bir sözleşme yapıyoruz. Bu sözleşmeyi takiben anlaştığınız ücretin 1 maaş tamamını sizden danışmanlık ücretimiz olarak ve bir kereliğe mahsus olmak üzere talep ediyoruz.

BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?

Soru ve dilekleriniz için WhatsApp üzerinden mesaj atarak bize ulaşabilirsiniz.(+90 545 852 25 80)

WHATSAPP DESTEK HATTIMIZA GİREBİLİRSİNİZ  > LÜTFEN TIKLAYIN.

Bebek Bakıcısı – Çocuk Bakıcısı

BeBeK BAKICISI – ÇoCuK BAKICISIÇocuk BakıcısıÇocuk Bakıcısı - arıyorum - istanbul - fiyatları - türkmen - Özbek - Yabancı - TürkÇocuklar en önem varlıklarımızdır ve onları kimselere kolay kolay emanet [...]

Çocuk Bakıcısı

Çocuklar en önem varlıklarımızdır ve onları kimselere kolay kolay emanet edemeyiz. Aile büyüklerinin verdiği eğitimin yeterli olmadığını düşünen aileler, eğitimli çocuk bakıcılarını tercih edebilir. Bu yüzden çalışan ebeveynler için çocuk [...]

Bebek Bakıcısı

Bebek Bakıcısı & Çocuk BakıcısıBebek Bakıcısı - Çocuk Bakıcısı - Hasta Bakıcı Öncelikle Bir Bebek bakıcısı almanız için öncelikle onu tanımanız gerekir. Nasıl mı ? Referans olabilir yada bir aracı, [...]

YAŞLI BAKICI

Bebek Bakıcısı & Çocuk BakıcısıBebek Bakıcısı - Çocuk Bakıcısı - Hasta Bakıcı Ailenizde özel bakıma ihtiyaç duyan hasta Ve Yaşlı yakınlarınızın gerek evde gerekse hastane ortamında her türlü hizmetine cevap [...]