Göç İdaresi Randevu                   

randevu

goc idaresi

 

3 ADIM DA KOLAY GÖÇ İDARESİ İKAMET İZNİ RANDEVU NASIL ALINIR?

Türkiye’de yaşamak veya çalışma isteyen yabancı; Göç idaresi sayfasını kullanarak e-ikamet randevu uygulaması üzerinden online başvuru yaparak yada bizim gibi profesyonel hizmet sunan yabancı danışmanlık şirketine başvuru yaparak hızlı ve kolay yoldan kısa dönemli ”oturma izni” almak zorundadır. Turizm amaçlı gelmiş fakat ülkemizde ikamet etmek isteyen yabancı turistik ikamet izni aldıktan sonra ülkemizde yaşayabilir veya çalışma izni başvurusu yaparak çalışabilmektedir.

 

 

Siz de yasal yollarla! Danışmanlık34 İnsan Kaynakları kadrosundaki göç danışmanları ve alanında uzman avukatlarımızın desteği ile hızlı ve kolay ikamet izni almak ister misiniz? Hemen bizi arayabilirsiniz…

goc uzatma

uzatma izni

” GÖÇ İDARESİ RANDEVU ALACAKLARIN DİKKATİNE ! ”

!GÜNCEL DUYURU!

Nisan 2018 itibari ile Göç İdaresi Genel Müdürlüğü internet sayfasından oturma izni başvurusu yapacak yabancı; e ikamet uygulaması üzerindenrandevu alma işlemi için öncelik ”yabancı özel sağlık sigortası” alma zorunluluğu getirilerek yönetmelikte değişiklik yapmıştır. Ayrıca İstanbul’da ikamet izni alacaklar için yapılan yeni değişiklik ise; otomatik randevu al yerine randevu tarih ve saati SMS yada E-mail yoluyla gönderilmektedir. Randevu tarihi kısmında ön başvuru form çıktısında ”Randevu tarihi GGİM tarafından belirlenecektir!” yazısı belirtilmektedir. En kısa süre içerisinde randevu tarihi sisteme girerken kullanılan cep telefonu yada e-mail adresine gönderilecektir.

Oturum izni için almış olduğu randevu durumunu sorgulamak isteyen yabancılar; göç idaresi randevu sorgulama ekranını kullanarak oturma izni başvurusunu takip edebilmektedir. İkamet izni kartı yabancıya sadece PTT kargo ile Ankara Göç İdaresi tarafından gönderilmektedir.

goc sigorta bilgileri

sigorta bilgileri

japon sigorta

nippon sigorta

 

GÖÇ İDARESİ İKAMET İZNİ

YABANCI ÖZEL SAĞLIK SİGORTASI

SİGORTA 2018 FİYAT LİSTESİ

  

ANLAŞMALI SİGORTA ŞİRKETLERİ LİSTEMİZ!

tum sigorta sirketleri

sigorta şirketleri

Seçtiğiniz sigorta şirketinden anında yabancı sağlık sigortası poliçeniz 5 dk içinde hazır!

 

”e-ikamet” Sisteminde Sıkça Yaşanan Soru ve Sorunlar

GÖÇ İDARESİ RANDEVU TARİHİ ALAMIYORUM!

MÜKERRER KAYIT HATASI ALIYORUM!

ÇOK FAZLA BAŞVURU YAPTINIZ HATASI ALIYORUM!

2565 -656564-545e454 benzeri TEKNİK HATA

BAŞVURU NUMARAMI UNUTTUM!

GÖÇ İDARESİ ”E İKAMET RANDEVU” ALMA İÇİN HİZMET VERDİĞİMİZ İLLER

Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, İçel (Mersin), İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce de yaşayan tüm yabancılara 1 saat içinde randevunuzu alıyoruz ve dosyanızı hazırladıktan sonra 1 gün içerisinde kargo ile adresinize teslim ediyoruz.

Siz de göç idaresi e-ikamet.goc.gov.tr sayfasında yukarıdaki bahsetmiş olduğumuz hatalardan biri yada birkaçını yaşıyorsanız! Bizi arayın Danışmanlık34 İnsan Kaynakları olarak sizlere hızlı ve güvenilir çözümler sunalım.

 

iletişim  1 : 0545 852 25 80

iletişim 2 :  0530 927 94 16 

isterseniz bize yazın.. BİZ SİZİ ARAYALIM >>> TIKLA VE YAZ..